Blakstienų priauginimas

7c9c

Senovės egiptiečiai blakstienų dažymui naudodavo dramblio kaulą, o paties tušo gamybai – vandenį, medų ir anglį. Šiai laikais, užtenka blakstienas prisiauginti ir džiaugtis gražiomis akimis be jokių rūpesčių. Jeigu, tik pasirinkote tinkamą meistrę ir jūsų akys nėra labai jautrios. Praktiškai pastebime, kad kokybiškas blakstienų priauginimas, nekenksmingas, be to nereikia dažytis tušu, sutaupote laiko ryte ir vakare, nedirginate akių, pora kartų per dieną nusivalant makiažą. Nuolat atrodote žavingai, džiaugiatės išraiškingomis akimis, galite maudytis jūroje, ežere ir nesijaudinti, kad nutekės tušas. Tačiau, pradžioje reikia priprasti miegoti, reikia darytis korekcijas kas 3-6 savaites, priklausomai nuo jūsų blakstienų augimo ciklo (slinkimo periodo). Po priauginimo blakstienų galiukai kartais būna išsausėję, tačiau po 3-4 savaičių jos praslenka ir atrodo taip, kaip iki priauginimo. Priauginta blakstiena išslenka su natūralia, ir ataugusi blakstiena yra visiškai sveika, ji auga nuo nulio.

Dažniausiai priauginamos blakstienos šilkinės arba audinės (Norkos/Mink). Šilkinės blakstienos mažiau ryškios, šviesesnės, labiau veliasi ir greičiau prakrenta. Audinės blakstienos yra juodesnės, minkštesnės, blizgesnės, daugelio nuomone ir patogesnės. Blakstienų priauginimas skiriasi nuo blakstienų priklijavimo. Priklijuoti galima dirbtines blakstienas vienam vakarui, o priauginamos blakstienos yra kiekviena atskirai, prie natūralios 1 blakstienos klijuojama 1 dirbtinė blakstiena, specialiais blakstienų priauginimui skirtais juodos spalvos klijais. Gerai priaugintos blakstienos yra atskiros, nesulipusios, nesimato klijų, atrodo natūraliai, nesijaučia jokio diskomforto, galima laisvai šukuoti.
Blogai priaugintos blakstienos yra sulipusios tarpusavyje po kelias blakstienas, matosi didelis kiekis klijų, neįmanoma šukuoti blakstienų kadangi jos kimba ir tempia.

Blakstienoms reikalinga priežiūra:
Po priauginimo procedūros 24 valandas nešlapinkite akių. Priaugintos blakstienos nėra atsparios karščiui, todėl teks rečiau lankytis pirtyse ar saunose. Netepkite riebių kremų, kreminių šešėlių, kreminių pudrų. Akių makiažą valykite prausikliu ar losjonu, kuris skirtas normaliai odai. Nenaudokite pienelių, aliejukų. Nenaudokite tušo, kokybiškai priauginus blakstienas tam ir poreikio nebūtų, be to valyti tušą nuo priaugintų blakstienų yra labai nepatogu, gali įsivelti vatos, taip pat prakristi blakstienos kadangi jos yra dirginamos. Netrinkite akių rankomis.

Svarbiausias dalykas norint prisiauginti blakstienas- pakliūti pas tikrai gerą meistrę, vadovaukitės rekomendacijomis, dar neišėjus iš kabineto patikrinkite ar visos balkstienos priklijuotos ne prie akių voko , o prie blakstienu, neatsimerkite iškart po procedūros arba jos metu, priauginimui naudojami klijai yra labai stiprūs, turi “degimo” efektą, retesniais atvėjais, gali sukelti labai stiprią kvepavimo takų alergiją, jeigu priauginimo metu pradedate kosėti, verčiau jos netęskite, kosulys gali trūkti kelias dienas, o jo intensyvumas netgi apsunkina kvėpavimą.

Štai, kaip gali atrodyti jūsų akys, po ne tinkamo priauginimo ir tai dar ne blogiausias variantas (priauginimas atliktas Žalgirio gatvėje, Vilniuje) neapgalvotai pasinaudojus, grupinių apsipirkimų portalo pasiūlymų, tai parodo, kad šiai procedūrai taupyti neverta.

DSCN1835

DSCN1837

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *