GROŽIO SALONAS AR GROŽIO PASLAUGOS Į NAMUS, PER SKELBIMUS

gr salonas ar namie

Šiomis dienomis, namų sąlygomis , turbūt nedaromos, tik tokios grožio procedūros, kurioms reikia labai brangios įrangos. Ilgiau panaršius skelbimus internete, gali pasidaryti sau SPA savaitgali namuose, niekur nevažiuojant, kaikurios grožio meistrės gali netgi atvykti į namus bei atlikti tokias procedūras, kaip; depiliacija, blakstienų priauginimas, plaukų priauginimas, tiesinimas, manikiūras, pedirkiūras, nagučių ilgalaikis lakavimas, priaginimas, kirpimai, dažymai, permamentinis makiažas ir ko tik pageidaujate, už daug mažesnę kaina, nei grožio salonuose.
Palukų tiesinimo kainos skirtumas, apie 200 lt, plaukų priauginimo apie 300-500lt, nagų, blakstienų priauginimo apie 60-100 lt. Kodėlgi ne išbandžius.
O išbandžius keletą skelbimų internete, susidaro nuomonė, kad visos meistrės turi daugybės metų patirtį ir į savo darbą bei klientes žiūri rimčiau, nei įmanoma, o jų naudojamos priemonės pačios geriausios. Nors keleta meistrių tikrai gerai atlieka procedūras, bet dažniausiai yra kitaip.
Renkantis grožio specialistą iš skelbimų, o netgi ir grožio salonų, verta pasidomėti pačia procedūra, kokios priemonės geriausios, koks atlikimas tinkamesnis, tuomet beliks išsirinkti meistrę, dirbančia su jums tinkama kosmetika, jus matysite ar procedūrą ji atlieka tinkamai. Kaikurios klientės, norinčios gražių blakstienų, pasiryžta blakstienų priauginimui, jeigu jos papuola, pas blogą meistrę ir nežino, kaip turi ištikrųjų atrodyti kokybiškai priaugintos blakstienos, jos džiaugsis, tik blakstienu mase virš akių, o ne pritaikytos formos, nesulipusiomis , puriomis blakstienomis, nekeliančiomis diskomforto, o neretais, tokiais atvėjais, skausmo, alergijos, akių uždegimo.
Kokia grožio meistrė, dirbdama ilgus metus namuose, turinti tikrai didelę patirtį, nenorėtu savo grožio salono ar bent jau dirbti, viename iš jų. Kartais tokių būna, o kartais meistrės ištikrųjų turi mažai patirties ir galite tapti “bandomuoju triušiu”. Niekada nesusivyliokite itin maža kaina, tikrai geros meistrės 80% nuolaidos nedaro.
Grožio salonuose, dažniausiai būna didelis klienčių srautas, kitaip salonas neišsilaikytu, todėl patirtis, čia be galo greit ateina. Renkantis žinoma grožio saloną, niekada neprašausite, toks salonas, negali sau leisti nepatyrusių meistrų ar nekokybiškų priemonių. Tačiau iš grožio salono, kuris atsidarė visai nesenai, randasi tarp daugiabučių ar iki jo tenka eiti tamsiai koridoriais, galite išeiti su nagų gribeliu (jei vaizdai nebūtų tokie kraupūs, mes juos parodytume).
Kaip tai nutinka- maniriūrininkė/ pedikiūrininkė, darydama pedikiūra vienai klientei, matomai turinčiai grybelį, su tomis pačiomis, nedezinfekuotomis žirklėmis, įkerpa kitai klientei, karpydama apynages..poros nagučių praktiškai, keletai mėnesių nėra.
Jeigu tokiu atvėju, klientė sugalvotu atvykti į tą saloną pasiaiškinti, sulauktu tik daugybės įžeidimų, o pasiskundus tam tikroms institucijoms, prieš jų patikrinimą, salonas spėtu, tam kartui, susitvarkyti.
Taigi svarbiausia, prieš renkantis grožio meistrus pasidomėti pačia procedūrą bei stebėti, kas jums daroma, netgi jei tai blakstienų priauginimas, paprašykite priklijavus dalį blakstienų, padaryti pertraukėlę.., ji tikrai nepakenks jei pries atsimerkiant luktelsite, kol klijai apdžius apie minutę ir jei blakstienos klijuojamos teisingai, tiesiai ir nesulipusios, be sunkumų atsimerksite, įvertinkite ar viskas daroma gerai ir tęskite procedūrą arba ne.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *