Kalbos apie M.A.M.A. muzikos apdovanojimus, pradžiugino tik…

MAMA-640x250

Apie patį renginį jau prikalbėta daug, tačiau labiausiai neramina, būtent tos kalbos. Paskaičius daugybę nuomonių apie šiuos apdovanojimus, didžiausią įspūdį paliko-  Aleksandras Pogrebnojus, apgynęs savo antrosios pusės orumą, nuo kulinarija užsiimančios B. Nicholson skambių žodžių, kalbant apie M.A.M.A.  muzikos apdovanojimus, Facebook soc.tinkle. Į jos žodžius- „Ai, ir dar viena iš palydovų serijos – Aleksandro Pogrebnojaus žmona. Suprantu, jo mūza ir menininkas po vieną nevaikšto…Tai atėjo įteikti statulėlės su mūza. Ar tiesiog, jie taip vienas kitą myli, kad visur vaikšto kartu?? Visur visur visur Pogrebnojus ir Mūza, – prasiskleiskite minios… Nesuprantu, kodėl aš nevaikštau iš paskos savo vyro visur? Matyt, aš nesu jo mūza…“

Aleksandro Pogrebnojaus atskakymas toks- “ Eik tu kotletu mergužėle geriau kepti ir nepavydek mano žmonos grožio, nes man labiau primeni ne muzą, o vieną labai žymę ponę iš: Draugystės“ viešbučio“…

Prisiminkime, kad M.A.M.A muzikos apdovanojimai yra vienas didžiausių renginių, į kurį susirenka daugybė žinomų žmonių. O atsiliepimuose apie renginį matoma , tik kritika.

Pasaulis būtų daug gražesnis, jeigu :

Jeigu keli atlikėjai iki scenos buvo palydėti artimų žmonių, tuo reikia džiaugtis, o ne vadinti artimus atlikėjams žmones „palydovais“ (visiems aiškia prasme).

Jeigu vienas vedėjas susirgo, atsižvelkime, į tai, kad jį keičiantis vedėjas turi mažai laiko pasiruošti tokiam renginiui.

Nepamiškime , kad visi žmonės yra žmonės ir neieškokime iš ko pasijuokti, nuo to gyvenimas nepagerės.

Fotografai, be galo, be krašto Lietuvoje trūksta – Mados fotografu, kurie vertina kiekvieną stiliaus detalę, kurie turėdami galimybę fotografuoti žymius žmonės prie renginio sienelės, užfiksuoja sienelę taip, kad matytųsi, kokio tai renginio sienelė. Kad užfiksuotų ne tik pusantro žmogaus , kai pozuoja trys, bet ir batelius, kurie dažnai būna be galo svarbūs pilnam įvaizdžiui.

 

 

Draudžiama josburtai.lt svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be josburtai.lt administracijos sutikimo. Gavus sutikimą, būtina nurodyti www.josburtai.lt kaip šaltinį.

 

 

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *