Magiškas akmenėlių, mineralų poveikis

images (2)

Nuo senų senovės Akmenys, žavintys mus savo spindesiu bei spalvomis, laikomi ne tik papuošalais, jie gali tapti puikiu pagalbininku saugančiu nuo blogo, stiprinančiu sveikatą ar padedančiu tobulinti asmenines savybes bei pritraukiančiu sėkmę, meilę ar materialinius turtus.
Mistinis akmenų poveikis pasireiškia, per jų energetiką. Kiekvieną akmenį/mineralą supa jo elektromagnetinis laukas, per kurį jis apsikeičia su mumis informacija ir energija. Ši informacija gali sukelti kūno, sielos ir dvasios reakcijas.
Nenustebkite, jei kažkuria diena nenorėsite puoštis tam tikru akmeniu, nors ir pačiu mėgstamiausiu, tai gali būti ženklas, kad tą dieną akmens teikiama energija jums nereikalinga.
Svarbu yra pajausti savo akmenį, paėmus jį į rankas turėtumėte pajausti šilumą, ramybę, toks akmuo saugotu jus. Akmenis galima nešioti kaip amuletus, pasitelkti gydant konkrečias ligas ar sprendžiant tam tikras problemas, tačiau nederėtų pamiršti, kad akmenys nėra vaistai – jie neslopina ligos simptomų, o tik pašalina energetinę priežastį ir atkuria pusiausvyrą.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *