Nagučių dizainas ir ilgalaikis lakavimas

1216_nailart_5

Ilgalaikis uv lakavimas- Puikus variantas norinčioms turėti ilgalaikį manikiūrą ar atsiauginti savo natūralius nagučius.
Procedūra trunka tiek pat kiek paprastas lakavimas, o po jos galima daryti visiškai viską ir lakas liks savo vietoje, tokio manikiūro, absoliučiai neįmanoma sugadinti, bet labai svarbu pasirinkti tinkamą manikiūrininkę, kuo patikimesnis meistras, tuo patikimesnėmis priemonėmis dirba, tuo saugesni jūsų nagučiai. Norint procedūrą atlikti namuose, reikės uv lempos ir kitų reikalingų priemonių, kurias galima susirasti maždaug už 300lt. Kiekviena lako spalva kanuoja maždaug tiek kiek vienas lakavimas grožio salone. Jeigu lakuosite, tik savo nagučius, tikrai neverta to daryti pačiai, neatsipirks, sugaišite daug laiko.
Procedūros eiga:
Reikalingos priemonės- dildė „blokelis“ kuo švelnesnė, reikalinga, kad vos, vos pašiaušti nago paviršių, pašiaušti yra ganėtinai sušvelnintas pavadinimas …praktiškai viršutinio sluoksnio braižymui, kad į įtrukimus subėgęs lakas ilgiau laikytusi, labai svarbu,kad pašiaušiama būtų kiek įmanoma švelniau, jokiais budais ne frezom (elektrinėm dildėm) ar grubiom dildėm..Kad ir ką manikiūrininkės sakytu, viskas išbandyta praktiškai ir neverta leisti gadinti savo nagučių, jeigu lakas kokybiškas jis laikysis ir nesubraižius naturalių nagučių! Beje kaikuriems UV lakams pašiaušimas visiškai nebūtinas.
Nuriebalintojas (priemonė, tepama prieš uv laką) geriau naudoti to pačio gamintojo, kad visi ingredientai būtų vienodi. Baze geriau „įtrinti“ savo teptuku ne tuo kuris bus buteliuke, trumpais judesiukais, pirmiausia ant nagučių užtepus po taškelį, kad geriau pasidengtu ir nebūtų pertekliaus.
Toliau tepamas uv lakas, dažniausiai trim sluoksniais, nors kaikuriems lakams užtenka dviejų, dažniausiai tai nurodoma ant pakuotės. Laikomas uv lempoje (taip pat nurodoma ant pakuotės) dažniausiai dvi minutes 36 w lempoje kiekvienas sluoksnis.
Lakuoti geriau melimetru toliau nuo odelių/kraštelių, beje odeles būtina prieš lakavimą pašalinti, nes lakas laikysis apie 3 savaites (kokybiškas) ir jei ne šiandien tj po savaitės vaizdas bus negražus jų nesutvarkius, tas pats ir nagučių formai. Išteptas apynages nuvalom apelsinmedžio ar retesne ir saugesne ebanito lazdele prieš dedant nagučius į lempą.
Viršutinis sluoksnis (dar vadinamas- Topas, stiklas)- tepamas storiau, po uv lempos, nuvalomas spec servetėle be plaukeliu (viniline) suvilgyta nuriebalinančiu skysčiu.
Po lakavimo apynages reikia patepti aliejuku, tai patartina daryti kuo dažniau.
Nuėmimas – pats svarbiausias dalykas,norint išsaugoti savo nagučius, pats lakas jiems nekenkia, bet artėjant prie antros ar trečios savaitės (priklausomai nuo lako kokybės) lakas pradeda iš krašteliu atsilupinėti, jokiais būdais negalima, uv lako tiesiok nusiplėšti, ką tikrai norisi padaryt, momentaliai sugadinamas nagas ir reik kokių poros mėnesiu , kad atsigautu. Beje atkreipkite dėmesį i grožio salono, kuriame galvojate pasidaryti šią procedūrą -požiūrį į nuėmimą, kaikur rašoma, kad nuemimo neatlieka arba rekomenduoja atlikti nuėmimą namie. Geriausias variantas, kad ten kur nulakavo, ten ir nuimtu jums tą laką, jei meistrė nevengia atsakomybės..
Nuėmimas nėra jau toks sudėtingas, bet užtruks..Nagas su laku kiek pašlifuojamas (pats lakas). An vatos diskelių- užlašinamas acetonas, dedam ant lako, apvyniojam folija i uv lempa 4,5 min, kad greičiau suveiktu. Galima apsieiti ir be uv lempos tik ilgiau reiks pabūti su apvyniotais nagučiais , bent 10min, bet ir tai priklauso nuo lako kokybės. Taip pat galima acetono pripilti į scelialius „pirštelius“ dežutes, kuriose pripilus acetono laikomi nagučiai. Nagų lakui suminkštėjus jis turi lengvai nusistumti su apelsinmedžio lazdele, nepažeidžiant nago, jei lengvai nenusistumia, reikia acetone nagučius palaikyti ilgiau, tad geriau foliją nuimti nuo vieno nagučio, jį sutvarkius, nuo kito ir t.t.
Dizainas- Logiškai pasvasčius kiekviena meistrė tikrai mylinti savo darbą, turės savo atliekamo dizaino pavyzdžių ir kai sako kad dizaino neatlieka ..verta ja suabejoti , tuo labiau jei nemoka daryti prancūziško manikiūro, juk jo norėtu kas trečia klientė 🙂
nail-art-2O daryti dizainą, labai smagu, galima naudoti paprastą adatėlę smulkesniems piešinukams , taip pat paprasčiausius akrilinius dažus, tepami an jau pilnai atlikto lakavimo, plonu sluoksniu, galima kiek padžiovinti.
Įmantraus dizaino nepatartina daryti labai trumpiems nagučiams.
Žvaigždutėms, širdelėms..puikiai tiks iš anksto paruošti trafaretai , nupieškite an popieriaus ar atsispausdinkite (printeriu) norimas formas iškirpkite (jei labai smulkučiai, lengviau bus išpjauti peiliuku) dėkite ant nago ir nulakuokite norima spalva. Smulkius raštus galima atlikti su adatele vietoj lako teptuko.
Neriniai- išsikirpkite norimo dydžio nėrinio gabalėlį ir klijuokite ant paskutinio lako sluoksnio, palaikome uv lempoje ir tepam viršutinį sluoksnį.
Akmenukai klijuojami ir dizainas atliekamas ant viršutinio sluoksnio, prieš džiovinimą, kaip ir dizainas su neriniais.
Išskirtiniam dizainuo galima naudoti modeliną- ore kietėjantis „plasteinas“ ilgas darbas, bet galima daryti is nagučio išlendančias gėlytes, nutūpusius drugelius ir ką tik sugalvosite.
Ombre manikiūras daromas paprastos kempinėlės pagalba dar nenuvalius viršutinio sluoksnio. Paletėje dažom juostele vienos spalvos galima ir ne vienos , pridedam kempinėlę, ji sugeria tą laką ir perkeliam ant nagučio, labai greita ir paprasta.
Termo lakai- būna ir tokių, jie keičia spalvą priklausomai nuo temperatūros, bet kai kurie atspalviai gali keistis nelabai gražiais atspalviais.
Matinis manikiūras- dar paprastesnis dalykas, tiesiok viršutinius sluoksnius tepam du ir pašiaušiam dilde (tinka 180 gr.) arba lakuojamas viršutinis matinis lakas.

Jos burtu galerijoje kviečiame apžiūrėti daugybe nagučių dizaino pavyzdžių..

Palikite komentarą
1 komentarai

  1. Braškė

    Stulbinantis dizainai ant nuotraukų ) Kasdienybėje aišku tokių nagų nepasidarysi. Bet ilgalaikis lakavimas tikrai aktuli tema. Geras straipsniukas net aš kažko naujo sužinojau.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *