Nagučių stiprinimo būdai

naguciu

Gražūs, sveiki ir natūralūs nagučiai tikrai įmanomi. Tik reikia skirti jiems šiek tiek laiko, o dar geriau- nagučių stiprinimą paversti, maloniu įpročiu, panaudojant namie ęsančius produktus. Tereikia išsirinkti sau tinkantį nagučių stiprinimo būdą:

 Stiprinantis nagų ir odelių mišinukas nakčiai- Alyvuogių aliejus, 1 valgomasis šaukštas šaltalankių aliejaus + 2 lašeliai jodo. Neturint jodo ir šaltalankių aliejaus galima alyvuogių aliejų sumaišyti su citrinų sultimis (1:1).

(Galima į citriną įdurti dantų krapštuką- tada nereikės pjauti visos citrinos).

Kaukė nagučiams atstatyti- 1 arbatinis šaukštelis rankų kremo, 1 arbatinis šaukštelis malto raudonojo pipiro, 10 lašų vandens. Mišinį užtepus ant nagučių ir palikame 20 min.

Vynas sutvirtina nagus- 200 g vyno, 1 valgomasis šaukštas druskos. Gerai išmaišykite ir truputi pašildykite. Laikykite vyne rankas apie 15 minučių. Po to nusausinkite rankas rankšluosčiu (neplaunant vandeniu) ir ištepkite maitinamuoju kremu. Darykite šią procedūrą 1 kartą per savaite ir nagučiai bus apsaugoti ir tvirti.

Bulvių nuoviras – rankų grožiui- Vonelė, kuri padarys jūsų rankas labai švelniomis. Išvirus bulvėms neišpilkite vandens,  įpilkite į jį 3 valgomuosius šaukštus aliejaus ir palaikykite nuovire rankas 10 minučių. Po to nusausinkite ir patepkite kremu. Darykite šią procedūrą 1-2 kartus per savaitę.

Spanguolės tvirtina nagus- Pasitaikius progai, šviežiomis spanguolėmis įtrinkite nagus kiekvieną dieną 2 savaites prieš miegą. Spanguolės labai stiprina nagučius.

Druska rankoms- Kad per porą minučių rankos taptų švelnios, reikia- 1-2 arbatinius šaukštelius grietinės sumaišyti su tokiu pat kiekiu smulkios druskos ir iš karto šį mišinį tepti ant rankų. Ištrinti delnus, pamasažuoti kiekvieną pirštą, po to nusiplauti rankas be muilo, nusausinti ir ištepti rankų kremu.

 

info@josburtai.lt

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *