Natūralus ir sveikas grožis

Beautiful girl smelling a flower

Pabrėžti savo natūralų grožį galite švaraus, neperdažyto veido, sveikų plaukų bei odos  puoselėjimu. Auksinė taisyklė! Prieš miegą būtina nusiplauti makiažą, net jei nebuvote pasidažiusi, svarbu nuplauti nuo veido visus nešvarumus prieš miegą. Naudokite švelnų veido valiklį, kuris pilnai nuvalytų visus nešvarumus ir makiažą, bet nepažeistų odos.

Nebūtina naudoti  lūpų dažus norint turėti patrauklias lūpas. Pakaks nušveisti  jas švelniu dantų šepetėliu ar švaria, šilta plaušine, o po to patepti  lūpų balzamu, kuris padės palaikyti lūpų švelnumą, glotnumą ir elastingumą.
Jeigu jūsų  blakstienos retos ir silpnos, galima naudoti blakstienų augimą skatinantį serumą, rezultatą pastebėsite po kelių savaičių, dar geriau tiktu ricinų aliejus, pamirkykite jame ausų krapštuką arba gerai po šiltu vandeniu išplautą, pasibaigusio tušo šepetėlį ir tepkite blakstienas nakčiai. Labai svarbu-  tvarkingi, tinkamai išpešioti ir jeigu reikia, padažyti  antakiai, bet per daug jų neišretinkite, geriau šalinti plaukelius iš antakių apačios nei nuo jų viršaus, taip pat tarp antakių. O antakių dažymą geriau patikėti profesionalams.   Naudokite kokybišką drėkinamąjį kremą, ne tik veido, bet ir kūno odai. Sausa oda ne tik atrodo neestetiškai bei nepatraukliai, bet ir skatina raukšlelių atsiradimą. Nepamiškite plaukų bei odos palepinti, kaukėmis. (Daugiau apie natūralią kosmetika bei kaukes, rasite“ Burtų”skyriuje- „kosmetiką gaminamės pačios“).
Grožiui svarbu ir tai ką valgote, nesveikas maistas sugadins, ne tik jūsų  sveikatą, kūno linijas, bet ir odos, nagučių  bei plaukų būklę. Dažniau valgykite šviežius vaisius ir daržoves , kuo mažiau  saldžių bei sūrių užkandžių, riebių patiekalų ir kofeino, kuris mažina skysčių kiekį organizme, nepamirškite po kiekvieno kavos puodelio išgerti stiklinę negazuoto vandens, jo gerkite kuo daugiau  , o gazuotų gėrimų bei gėrimų su saldikliais geriausia atsisakyti.
Jeigu neapsieinate be makiažo,  neapsunkinkite akių spalvomis, geriau rinktis natūralius, taip vadinamus- žemės atspalvius. Lūpoms geriau  rinktis, jų tikrąją spalvą pabrėžiančius rausvus ar kūno spalvos atspalvius. Makiažo pagrindą, kaip ir pudrą geriausia rinktis šviesius, idealiai atitinkančius veido spalvą, naudodamos tamsesnę, rizikuojate išskirti veido spalvą nuo kūno spalvos. Skruostus  galima šiek tiek paryškinti raudoniu.
Nepersistenkite su plaukų dažais, jie būtini, jei ataugo dažytų plaukų šaknys, bet nieko negali būti gražiau už sveikų, natūralių, nenualintų plaukų grožį.
Kad ir kaip to nesinorėtų- venkite saulės spindulių, ypač soliariumo, deginantis  naudokite apsauginį kremą, galima rinktis tokį, kuris ne tik sudrėkins jūsų odą, apsaugos nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir padės ilgiau išlaikyti įdegį. Saulės šviesa padeda atsirasti raukšlelėms, apgamams bei sukelia vėžį.

Pasinaudojus šiais patarimais, ne tik džiaugsitės natūraliu grožiu, bet ir ilgiau išlaikysite jauną, stulbinančią išvaizdą.

Jeigu turite daugiau patarimų ar klausimų, laukiame jūsų laiškų el.paštu- info@josburtai.lt

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *