Dominyka Bodrijūtė

Aprašymas- Esu 19 metų mergina, du metus mokiausi kosmetikės meno „Art of Beauty“ mokykloje. Makiažu susidomėjau gimnazijoje, gebėjimas pakeisti visą žmogaus išvaizdą ir suteikti jiems tiek pasitikėjimo savimi atrodė tiesiog magiška. Mano aistra- specialiųjų efektų makiažas, galintis fantaziją paversti tikrove. Galiu vadintis savamoksle, nes didžiąją dalį savo gabumų išvysčiau naršydama internete, skaitydama knygas ir praktikuodamasi ant savęs ir draugų. Šiuo metu priimu užsakymus dieniniam, proginiam, vakariniam makiažui, esu užsakoma dažyti klubuose, vaikų vakarėliuose.

Kokią žinutę, idėją, stilių ar bruožą norite perduoti savo darbuose- Galima pavirsti bet kuo, ką gali įsivaizduoti. Makiažas neturi nei ribų, nei taisyklių.

Asmenybės kuriomis žavitės, kurios jus įkvepia– Lisa Eldridge, Rick Baker, Alexys Fleming

Kaip save įsivaizduojate po 2 metų, savo srityje- Norėčiau mokytis specialiųjų efektų makiažą užsienyje, ir gryžusi į Lietuvą labiau išvystyti šią sritį lietuviškąjame kine, galbūt atidaryti savo mokyklą.

Meistro patarimas- Makiažas neturi ribų ar taisyklių, svarbiausia kad tavo darbas patinka tau pačiai. Nereikia varžytis nuostatom kas „dera“ ar „nedera“, tik daryti tai, ko nori. Veidas yra tavo, ir tegu niekas neaiškina tau, kaip jį turėtum dažyti.

Bendradarbiavimas su kitais Grožio meistrais- Taip

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Papildoma užduotis “Vasaros įvaizdis”

DSCF0020

KONTAKTAI:
Tel.Nr.- +37062469842
El.paštas- domabod@gmail.com
Facebook puslapis- https://www.facebook.com/visazisteDominyka

Palikite komentarą
2 komentarai

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *