Gabalėlis Feng Shui savęs ir aplinkos tobulinimui

Feng shui (kinų k. vėjas ir vanduo) – puikus pagalbininkas organizuotai tobulinti save ir savo aplinką. Apie tai yra daugybė informacijos internete bei knygose. Bet kam gi šiais laikais to reikia?

Juk talismanai ar maldos pinigų nedovanoja, jie tik energetiškai sukuria aplinkybes, leidžiančias juos uždirbti.

 

Nebūtina gilintis į visą filosofija, terminus bei simbolius, užtenka iš Feng Shui pasimokyti to, kad gyvenant tvarkingoje aplikoje, daug lengviau tvarkytis ir su pačiu savimi, atsikračius neigiamo aplinkos poveikio, daug lengviau džiaugtis gyvenimu.

 

 

Pagrindiniai principai:

– Negalima užkrauti daiktais vietos po lova ar kitais baldais. Aplamai visi kaupiami – reikalingi daiktai- turi turėti savo vietas, o visi kaupiami – nereikalingi daiktai – apkrauna jūsų energija, slegia, jais atsikračius lengvumo jausmas savaime suprantamas.

Visada verta pagalvoti ar reikalingi visi, dulkes renkantys daikčiukai, o tuo labiau, tokie dalykai, kaip  gyvūnų iškamšos, savyje turinčios blogos energijos, simolizuojančios nejudėjimą ir tuo labiau mirtį.

 

– Seni, sulaužyti, nelabai reikalingi baldai, nesuteikia nei jaukumo, nei estetiško švaros jausmo, jų „krūvį“ tikrai verta sumažinti. Netgi sofučių kartais būna per daug.

– Atskiros erdvės, padės susikaupti skirtingiems darbams. Miegamasis turi būti miegamasis, o darbo kambarys- darbo kambariu.

– spalvos-  kokios spalvos, tokia ir nuotaika, šviesios spalvos- šviesi nuotaika, tamsios niūrios- tamsi nuotaika.

 

– Kraustantis į naujus namus- negalima senųjų namų palikti netvarkingų. Tvarkantis, svarbu prisiminti viską kas buvo senuosiuose namuose gražu, visas jaukiausias akimirkas. Geriausia, kad daiktai, į naujus namus keliautu su teigiama, pozityvia energija, verta prisiminti, kam kiekvienas daiktas reikalingas ir kiek džiaugsmo atneša.  

Naujuose namuose, geriausia, jei viskas bus nauja ir švaru, ypač jeigu anksčiau juose kas nors gyveno. Pirmiausias dalykas, kurio negalima atidėlioti – visiška švara.

 

 

Feng Shui turi labai plačią sistemą, namų erdvę galima skirstyti į orientuotas zonas, interjerui naudoti įvairiausius sėkmę, skirtingose gyvenimo srityse nešančius objektus, augalus, veidrodžius, statulėles, varpelius. Tačiau kiekviena erdvė, kaip ir kiekviena asmenybė yra skirtinga ir individuali, todėl galima ir paprasčiau įsirengti savo darbo ar namų aplinką, tiesiok palaikant visišką švarą, nekaupiant nereikalingų daiktų ir dažniau atkreipiant dėmesį, į tai ar visi baldai stovi tikrai savo vietose, visada verta juos perstatyti ir atsinaujinti.

 

 

 

Draudžiama josburtai.lt svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be josburtai.lt administracijos sutikimo. Gavus sutikimą, būtina nurodyti www.josburtai.lt kaip šaltinį.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *