Dovilė Jokūbauskienė

Aprašymas- Kvalifikuota plaukų priauginimo meistrė, siūlanti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Plaukų priauginimas SLAVIŠKOMIS 100 PROC. NATŪRALIOMIS SRUOGOMIS, tankinimas, ilginimas, spalvotų sruogelių uždėjimas, korekcijos. Profesionalus plaukų priauginimas Italų technologija- karštuoju būdu, su keratino kapsulėmis ir Japonų technologija- mikro žiedeliais. Meistrė gali suteikti jums visą reikalinga ir dominančią informaciją, patarti plaukų išvaizdos keitimo bei kitais klausimais, susijusiais su plaukais ir jų priežiūra.

Kokią žinutę, idėją, stilių ar bruožą norite perduoti savo darbuose- Noriu kad kiekvina mano klientė , atrodytų kuo natūraliau. Jei dėl kažkokių priežasčių mergina ar moteris negali turėti ilgų plaukų, aš tai galiu jai pasiūlyti

Kaip save įsivaizduojate po 2 metų, savo srityje- Įsivaizduoju įvaldžiusią visas naujausias technologijas, priauginimo būdus, norėčiau tobulėti, ne tik šioje srityje, bei tapti meistre, stiliste.

Meistro patarimas- Jei galite sau leisti prisiauginti labai geros kokybės sruogeles, tai nepagailėkite priemonių jų priežiūrai .

Bendradarbiavimas su kitais Grožio meistrais- Taip

NUOTRAUKŲ GALERIJA

 

 

 

 

KONTAKTAI:
Miestas- Šiauliai
Tel.Nr.- 866196555
El.paštas- dovile.venckute@gmail.com
Facebook puslapis- https://www.facebook.com/pages/Plauk%C5%B3-Priauginimas/302413363266157?ref=settings

 

 

Palikite komentarą
1 komentarai

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *