Jakvija Papuošalai

Aprašymas- Papuošalus kurti pradėjau ieškodama originalumo. Pradėjau daryti sages ir kaklo papuošalus. Prie jų prireikė auskarėlių. Ėmiau kurti komplektus. O kai įsitrauki į kūrybą, tai vis ką nors naujo sumanai ir ieškai formų, spalvų, medžiagų, stiliaus. Ėmiau kurti papuošalus iš nertos vielutės, juos dekoruoti akmenimis, karoliukais, akmenukais, metalo detalėmis, biseriu, kristalais. Tai išskirtinai vienetiniai komplektai. Jų kūryba mane ypač įkvepia. Į papuošalus įdedu daug meilės, kruopštaus darbo, laiko, šviesių minčių, širdingų linkėjimų. Todėl jie kupini geros ir šviesios energijos.
Kokią žinutę, idėją, stilių ar bruožą norite perduoti savo darbuose- Originalumas ir išskirtinumas, puošnumas ir subtilumas, paukščio skrydis ir svajonės.
Asmenybės kuriomis žavitės, kurios jus įkvepia- Yurga (Jurga Karčiauskaitė-Lago), Dovilė Dagė
Žaviuosi drąsiomis, meniškomis, kūrybingomis ir gyvenimo džiaugsmą skleidžiančiomis moterimis, kurios svajoja, kuria, ieško ir atranda savo stilių.
Kaip save įsivaizduojate po 2 metų, savo srityje- Svajonė – su kūrybingais partneriais įkurti vienetinių aksesuarų ir papuošalų moterims ir vyrams parduotuvę-studiją.
Bendradarbiavimas su kitais Grožio meistrais- TAIP
Meistro patarimas- Mėgstame puoštis, kuriame savitą stilių ir ieškome mums mielų ir įspūdingų papuošalų. Ir norime, kad jie būtų išskirtiniai, originalūs, kad būtų tik mūsų. Tokie yra vienetiniai rankų darbo papuošalai.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

 

 

Kontaktai:
El.paštas- jakvija@yahoo.com
Interneto svetainė- http://jakvija.blogspot.com/
Facebook profilis- https://www.facebook.com/jakvija

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *