Modelių katalogas

Grožio meistrų klubo Modelių katalogas – puiki galimybė profesionaliems bei pradedantiems savo karjerą modeliams, įgyti patirties, žinių bei save išreklamuoti.

Užsiregistravusiems modeliams nereikia pasirašyti apribojančių sutarčių, ieškoti kastingų, samdytis fotografų ar mokėti už fotosesijų organizavimą milžiniškų sumų.
Visiškai nesvarbu koks jūsų amžius ar svoris, „Josburtų“ modelių katalogui reikalingi ir standartiniai ir nestandartiniai modeliai bei charizmatiškos asmenybės filmavimams.
Modelių katalogo tikslas- Padėti profesionaliems ir pradedantiems modeliams lengvai ir patogiai save pristatyti. Apsaugoti modelius nuo klaidingų modelių agentūrų bei padėti rasti užsakovus palankiausiomis sąlygomis. Pranešti apie artėjančius aktualius renginius bei kastingus.
Užsakovams- Padėti užsakovams, palengvinti ir pagreitinti modelių paiešką. Suderinus su  modeliu, užsakovams suteikiama galimybė, atsiskaityti savo produkcija.
Modelių agentūroms- Suteikti modelių agentūroms didesnį modelių pasirinkimą. Suteikti papildomą reklamą, ęsamiems modelių agentūrų modeliams. Taupyti modelių agentūrų ir užsakovų laiką, suderinant abipusius interesus.

Modeliai, taip pat gali dalyvauti, visuose Grožio meistrų klubo konkursuose, užduotyse bei renginiuose.

 

Dėl platesnės informacijos bei registracijos, kviečiame rašyti el.paštu- info@josburtai.lt

 

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *