„Li’queens” fotoprojektas

Pražydusios kitaip…

Gegužės 30 d.  Vilniuje įvyko fotoprojektas „Li’queens”, kurio metu skirtingų sričių  meninkės merginas pavertė meno kūriniais, atskleidė išpuoselėtą moters grožį, panaudodamos savo kūrybą ir talentą.

Grožio meistrų klubo dalyvė („Spindintys plaukai tau“)- Lina Ramanauskaitė, jau ketverius metus dirbanti plaukų priežiūros specialiste suvienijo kūrybingus žmones, tam kad sukurtu – gyvus meno kūrinius. Projektu „Li’queens“ siekiama parodyti, kad kieviena moteris yra graži, išskirtinė, įkūnijanti priešingus, visiškai nenuspėjamus vaidmenis savo gyvenime ir niekada neprarandanti žavesio. „Paėmusi žirkles į rankas atradau savo tikrąjį „aš“ . Man darbas- malonumas, o kiekvienas klientas – neįkainojama drobė ant kurios realizuojame troškimus. “–pasakoja Lina.

„Geriausi dalykai nutinka tada, kai to visai nesitiki“- sako papuošalų kūrėja Lina Krasauskaitė-Dulkienė . Prieš daugiau nei keturis metus į rankas pasiėmusi vos kelis akmenukus, Lina netikėjo, kad kažkada jos kurti papuošalai suspindės ant klasikos ir avangardo modelių. „Kiekvieną papuošalą kuriu su didžiuliu užsidegimu, jau prieš sėdant daryti matau viziją, kaip jis turi atrodyti. Esu labai užsispyrusi ir ypač griežta sau, niekada nemetu pradėto darbo, kad ir koks tai būtų sunkus kelias iki jo“ – pasakoja ji. Kurdama papuošalus atrado save ir fotografijoje. Jau keturi metai gyvena idėjų, spalvų, grožio ir kūrybos pasaulyje. „Neįsivaizduoju dienos, be fotoaparato rankose, arba stalo, apkrauto įvairiausiais stikliukais, biseriais, juostomis. Visada tyliai pasvajodavau ką galiu pasiekti be to ką turiu šiai dienai. Ir va, savo bendravardės dėka, savo svajonę laikau rankose!“- nuoširdžiai džiaugiasi Lina.
Jai fotografija ir papuošalų kūryba yra ne tik „hobis“, bet ir darbas, kurį dirba su atsakingumu ir didele meile. „Tai galimybė parodyti žmogui pasaulį tokį, kokį matau tik aš.“–šypsosi fotografė.
„Sunku kalbėti apie save, juolab, kad mano nuomone, geriausiai žmogų apbūdina jo daromi darbai“- sako Monika Simanavičiūtė . Ji floristiką atrado 2005 metais. Semdamasi patirties įvairiuose gėlių salonuose – suprato, kad floristika ne tik surištos puokštės. Gėlių pagalba galima sukurti ir nuostabius meno kūrinius. „Manau, kad kūryba tai labai puikus būdas išlaisvinti viduje tūnančias mintis, duoti pasauliui dalelę savęs. Man visada patiko gėlės, gamta, todėl ir pasirinkau floristės specialybę, kurios dėka galiu būti arčiau to, kas man taip patinka, nuramina ir primena, koks gražus yra mūsų gyvenimas“ – kalba Monika.

Projektas “Li’queens „  nėra vienkartinis., Vasara jus nustebinsime naujais savo darbais, kurie žavės ne tik meno gerbėjus, bet ir  žmones, kurie savo gyvenime ieško “prieskonių”, gilių įžvalgų ir estetinio pasigėrėjimo.

 

Plaukai: Lina Ramanauskaitė
Fotografė: Lina Krasauskaitė-Dulkienė
Rankų darbo papuošalai: Lina Krasauskaitė-Dulkienė
Floristė: Monika Simanaviciutė

Makiažai: Lina Krasauskaitė-Dulkienė ,  „sidarbinė mergina“ Jelena Savickienė

Modeliai: Kamilė Babajeva, Silvija Samsonaitė, Arina Stankevičiūtė, Goda Kardišauskaitė, Modesta Vargonaitė.

 

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *