Paroda- Konkursas „GROŽIO MEISTRAI“ – vyko iki 2015-05-31

Paroda-konkursas “Grožio meistrai 2015”

 Bendra informacija- Paroda-konkursas “Grožio meistrai 2015”, vyksta www.josburtai.lt svetainėje iki 2015-05-31. Parodą galima apžiūrėti, bei vertinti Grožio meistrų darbus, bet kuriuo paros metu, iš bet kurio pasaulio miesto. Grožio meistrai, stilistai, mados fotografai bei modeliai gali bendradarbiauti, kurti naujus projektus bei dalyvauti bendrose fotosesijose bei nominacijose. Grožio meistrų pasirinkimas paskutiniu metu labai didelis, kaip žinoti, kurį pasirinkti, juk taip smagu turėti pastovų meistrą, kuriuo galima pasitikėti, nereikia gaišti laiko paieškoms. Tad nepraleiskite progos, ne tik dalyvauti, bet ir balsuoti. Taip pat, sužinoti naujausias mados tendencijas, iš jos kūrėjų. Darbų ar grožio paslaugų pardavimas, Grožio meistrų profilyje yra savanoriškas. Prie kiekvieno profilio, su nuotraukomis, nurodoma kontaktininė informacija.

Dalyvių vertinimas– Grožio meistrai visos parodos metų renka balus, nuo kurių priklauso jų apdovanojimai. Vertinsime- daugiausiai Facebook balsų surinkusį dalyvį, papildomų užduočių laimėtojus, Parodos- konkurso “Grožio meistrai 2015” nominantus.

Pasibaigus konkursui “Grožio meistrai 2015” , Grožio meistrų klubo dalyvių laukia ir kiti renginiai bei konkursai. Dalyvių užsiregistravusių iki 2015-05-31. Facebook profilio balsai skaičiuojami, nuo paskutinio balo, kaip nuo pirmo. Apdovanojimai Grožio meistro pageidavimu, iškarto po apdovanojimų paskelbimo, gali būti išsiūsti registruotu paštu, į bet kurį miestą ar šalį.

Grožio meistrų klubo dalyvių apdovanojimai:

Parodos-konkurso metu, Grožio meistrai rinko Facebook balsus (toliau-Fb).

Dizaineriai– MONEJ – 34 Fb

IngaV. Designe- 1 Fb

 Makiažo meistrai– Vaida Jankauskaitė – 10 Fb

Dominyka Bodrijūtė –  195 Fb

Modeliai–  Viktorija A. – 1 Fb

Agnė S. – 1 Fb

Manikiūro meistrai–  Silvija Vaičekonytė- 8 Fb

Le’Hard Rimos Grožio studija- 3 Fb

Papuošalų kūrėjai– JAKVIJA papuošalai- 5 Fb

Lianos Sutažas- 161 Fb

Rasa Vilčinskaitė- 19 Fb

Danguolė G. „Egostiliukas“- 5 Fb

Katės akis- 184 Fb

Plaukų Grožio meistrai– Atstatomosios ir gydomosios plaukų SPA procedūros – 125 Fb

Dovilė Jokūbauskienė- 94 Fb

Spindintys plaukai tau- 263 Fb

Anna Jakubovskė- plaukų priauginimas – 38 Fb

A-Formatas- 7 Fb

Margarita S. – 165 Fb

Rankų darbo gaminių kūrėjai– Wild Crafts Workshop- 5 Fb

Albino Šileikos Medžio dirbiniai- 169 Fb

Audronė Virbalienė- 5 Fb

Sveikiname – “Spindintys plaukai tau”(263 Fb) bei dovanojame, plaukų formavimo prietaisą, įvairiausioms bangelėms, sruogelėms daryti.

Josburtai.lt- Visiems aktyviems Grožio meistrams, užsiregistravusiems iki 2015-05-31d. dovanoja nemokamą reklamą Josburtai.lt svetainėje bei Facebook puslapyje, Grožio meistrai gali skelbti straipsnius norimoje kategorijoje, Grožio meistro sritį atitinkančiomis temomis, suderinę su Josburtai.lt administracija, taip pat publikuoti savo darbų nuotraukas Mados galerijoje, pasirinkta tematika, prie nuotraukų gali būti nurodomos darbų kainos.

Papildomos užduotys:

 „Vasaros įvaizdis“-  Sveikiname, makiažo meistrę- Dominyką Bodrijūtę (dovanėlė- Kvepalai ir akių šešėliai 2vnt.)

„Įdomiausias Grožio meistro darbas“  – Sveikiname, rankų darbo gaminių kūrėją- Albiną Šileiką (dovanėlė- Vienkomponentis sendinamasis lakas, virelės skrynelių gamybai, mediniai apyrankių pagrindai ir kitos medinės detalės), tikimės įdomių drožinių ne tik prieverpstėse.

 

Dalyvių registracijos, reklamos, fotosesijų ir kitais klausimais kviečiame teirautis el.paštu -info@josburtai.lt

 Josburtai.lt pasilieka teisę,  atnaujinti Grožio meistrų klubo informaciją, su tikslu ją patobulinti bei padaryti kuo įdomesne. Informacija gali būti atnaujinta ir atsižvelgus į dalyvių bei lankytojų pageidavimus.

Palikite komentarą
6 komentarai

  1. Oksana

    Sveiki. Puikus konkursas, tik nelabai patinka balsavimo salygos. Gausis kaip visur, tie, kurie pritrauks daugiau draugu, -laimes. Nors darbas bus nelabai fainas. O tikrai grazus darbai liks nepastebeti…

  2. Gintarė

    UK panašūs renginiai vyksta. Pagaliau ir Lietuvėlėje įvyks grožio meistrų paroda.

  3. Jurgita

    Permanentinis kosmetinis makiažas – tai yra procesas, kurio metu pigmentas yra įvedamas į odą, ilgam. Ši procedūra gali būti atliekama įvairiausiomis technologijomis, tačiau rezultatas visada bus gaunamas tas pats, atsparus vandeniui makiažas nesukels jums jokių rūpesčių ir jus visada atrodysite puikiai.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *