Afrikietiškos kasytės

Turbūt labiausiai moterį keičia jos nauja šukuosena. Kasytės-puikus ir nekenksmingas būdas prasiilginti plaukus, net jei jie visai trumpučiai, nuo 5 cm. ilgio, bus tankūs ir iki pat liemens. Spalvas galima rinktis pačias įvairiausias, netgi būnant briunete keletai mėnesių pabūti blondine ir nepakenkti plaukams.

Kasytės nešiojamos apie 3-5 mėnesius, priklausomai nuo plaukų augimo greičio, o priežiūra minimali, plaukai visada atrodo gražiai ir tvarkingai.

Profesionaliai pinamos kasytės, laikosi specialaus pynimo pagalba, nenaudojant jokių mazgelių, neveržiant plaukų. Nereikia naudoti cheminių priemonių, kurios gadintų jūsų plaukus. Afrikietiškų kasyčių pynimas yra ganėtinai ilgas procesas, gali užtrukti nuo 8 iki 12 valandų.

Dažniausiai jos pinamos su dirbtiniu plaukų pluoštu, kitaip dar vadinamu kanekalonu, būtent jis leidžia prailginti jūsų plaukus iki liemens ar senai svajojote apie tokį plaukų ilgį? taip pat leidžia rinktis, bet kurią plaukų spalvą, galimi įvairūs spalvų deriniai, o atrodo visiškai, kaip tikri plaukai.

Tikrai nevertėtų gąsdintis pasakojimų apie afrikietiškų kasyčių žalą plaukams. Tinkamai supintos, jos negadina plaukų. Po afrikietiškų kasyčių išpynimo plaukų šiek tiek iškrenta, bet iškrenta tik tie plaukai, kurie ir turėjo iškristi per tam tikrą laikotarpį, kai buvo supintos kasytės, kadangi jie buvo supinti, tiesiog negalėjo laisvai iškristi.
Priežiūra minimali, galvos dažnai plauti nereikia, pakaks ir karto per savaitę. Būtent dėl šios priežasties afrikietiškos kasytės puikiai tinka atostogoms bei visiems metų laikams, žiema jokio plaukų elektrinimosi, o ir specialių priemonių, skirtų plaukų priežiūrai neprireiks, pakaks tiesiog paprasto buteliuko šampūno.
Daugiau informacijos svetainėje- www.afrokasytes.lt

Facebook puslapis- https://www.facebook.com/kasytesafrikietiskos

Susisiekti galima el.paštu – info@afrokasytes.lt

Straipsnio autorius- www.afrokasytes.lt

 

 

Palikite komentarą
5 komentarai

  1. Afrikietiskos kasytes

    Jeigu turite klausimu del Afrikietisku kasyciu pynimo, nesvarbu is kokio jus miesto ir kur kasytes pinsites ar jau pynetes, visada su dziaugsmu ir nemokamai atsakysime i jusu klausimus. Kvieciame rasyti asmenine zinute arba el.pastu- info@josburtai.lt

  2. Josburtai Post author

    Ieskome Afrikietisku kasyciu pyneju arba norinciu ismokti bei pinti, is skirtingu Lietuvos miestu, taip pat Anglijos, Airijos, Norvegijos ir kitu miestu. Prasome susisiekti el. pastu- info@josburtai.lt

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *