Tkaro

Aprašymas- Man Tkaro – tai ne vienerius metus puoselėta svajonė kurti ir dalintis savo kūryba su kitais. Kiekvieną papuošalą gaminu kruopščiai ir su didele meile, nes noriu, kad Tave pasiektų originali, kokybiška ir džiuginanti įvaizdžio detalė.
Kokią žinutę, idėją, stilių ar bruožą norite perduoti savo darbuose- Tkaro rankų darbo papuošalai kuriami taip, kad puoštis būtų ne tik patogu, bet ir suteiktų džiaugsmo; kad tai būtų tokia įvaizdžio detalė, kuri pagyvintų tiek kasdienį, tiek ir puošnesnį aprangos derinį.

Asmenybės kuriomis žavitės, kurios jus įkvepia- Mane visuomet įkvepia žmonės, kurie nebijo svajoti, kurie atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų, o svarbiausia – visuomet išlieka tikri tiek sau, tiek ir aplinkai. Neįvardinsiu konkrečių vardų, nes tai gali būti ir garsus visuomenės veikėjas, ir mama ar draugė.

Kaip save įsivaizduojate po 2 metų, savo srityje- Ir toliau kuriančią, realizuojančią kurybines idėjas, nestovinčią vietoje.

Bendradarbiavimas su kitais Grožio meistrais- TAIP

Meistro patarimas- Papuošalas neturi tiesiog kabėti ant Jūsų kaklo ant rankos. Tai yra puiki priemonė išreikšti save, pabrėžti savo individualumą. Nebijokite ekperimentuoti, tačiau nepamirškite vienos paprastos taisyklės – mažiau yra daugiau.

Kontaktai:
El.paštas- karolina@tkaro.lt
Interneto svetainė- www.tkaro.lt
Facebook profilis-  www.facebook.com/tkaroaccessories/

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *