Teisingas flirtas

Pripažinkime- flirtuoti smagu! Atrodome žavingai, jaučiamės laimingai. Flirtuojant išsiskiria laimės hormonai endorfinai. Atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad labai svarbus yra- flirtavimo stilius., jis turi įtakos būsimų santykių trukmei ir kokybei.
Galima išskirti 5 flirtavimo stilius:
Tradicinį-šypsenos,šilti žvilgsniai
Fizinį- liečiant žmogų su kuriuo flirtuojate arba save
Drovų, žaismingą ir mandagų.
Mokslinių tyrimų metu, ištyrūs daugiau nei 5000 savanorių, paaiškėjo, kad tie, kurie flirtuoja žaismingai ar fiziškai, užmezga trumpesnius bei lengvabūdiškesnius santykius, palyginus su tais , kurie tai daro mandagiai ar droviai.
Tai galima būtų pritaikyti ir aprangai , susipažinusiam su mergina, kurios iškirptė net fantazijai vietos nepalieka, jokiam vyrui, ne tai kad nesinorės, o tiesiok nebeliks progos tą merginą, geriau pažinti, bet trumputė iškirptė, vos siekianti krūtinę, palieka laaabai daug vietos fantazijai ir norui sužinoti kas ten ir kaip ten toliau… Taip pat ir kalbėjimo tonas, prisižiūrėjimas, manieros, leidžia iškart apsispręsti ar norėsis dar matyti žmogų.

Draudžiama josburtai.lt svetainėje paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, be josburtai.lt administracijos sutikimo. Gavus sutikimą, būtina nurodyti www.josburtai.lt kaip šaltinį.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *