Kaip rinktis ir naudoti akmenėlius

Kaip rinktis akmenėlius: Rinktis galite pagal savo zodiako ženklą, pagal jų poveikį arba intuityviai. Kiekvienas metodas turi savų privalumų ir trūkumų, gerbėjų ir priešininkų. Patikimiau rinktis pagal jų poveikį, kuris žinomas jau nuo senų senovės ir aprašomas ganėtinai vienodai iš kartos į karta, kitaip nei akmens pasirinkimas vadovaujantis zodiako ženklu, skirtingi šaltiniai akmens tinkamumą pagal zodiako ženklą įvardija visiškai skirtingai, dažniausiai atsižvelgiant į tai, kokios yra tos grupės žmonių savybės pagal zodiako ženklą, o pats geriausias būdas, kuris niekada nenuvils yra- akmenis rinktis intuityviai, savo nuožiūra, pamatę tą tikrąjį suprasite, kad tai jūsų akmuo laikant jį rankose, pajusite šilumą , tačiau viskas priklauso ir nuo nuotaikos ar nuo to kokio akmens šiuo metu jums reikia.

Kaip naudoti akmenėlius, akmenėlio paruošimas:
Puošiantis papuošalais su natūraliais mineralais, geriausia būtų , kad jis liestųsi su oda.
Kadangi akmenys turi savybę priimti ir kaupti elektromagnetinius virpesius, galėjo sugerti daugelio jį lietusių žmonių informaciją, nuotaiką, gal net ligas, nuo tada kai paliko žemės gelmes iki pakliuvo pas jus. Įsigytą akmenį patartina nuplauti po tekančio vandens srove, trinant jį pirštais. Labai svarbu jūsų mintys ir ketinimai, įsivaizduokite kaip akmuo apsivalo tiek nuo fizinių, tiek nuo energetinių nešvarumų. Plaukite taip apie minutę arba kol pajusite, kad pirštai kitaip slysta, ar tartum akmens palengvėjimą. Nusausinkite švariu rankšluostuku. Taip jis išsivalys nuo kitų jį lietusių žmonių energijos ir bus pasiruošęs tarnauti jums. Plauti vandeny netinka porėtuosius koralus, opalą, rodochrozitą bei lavą. Juos geriau nakčiai įdėti į druskos dubenėlį, kuri ištraukia visa, kas akmeny susikaupę, šios druskos paskui, jokių būdų nenaudokite. Geriausia ją išmesti. Beje, druska šiek tiek atnaujina ir sidabrą. Papuošalų su sidabru nelaikykite atvirame ore, o ypač vonios kambary – nuo sąveikos su oru ir drėgme sidabras juoduoja ir praranda žvilgesnį. Natūralūs perlai gali prarasti žvilgesį nuo bet kokios stipresnės koncentracijos spiritinių ir eterinių gaminių ar prakaito, nedėvėkite papuošalų su perlais eidami sportuoti. Kvepintis ar teptis kremais, losjonais geriau, prieš dedantis perlų papuošalą, kad koks lašelis ant jų neužtrykštų.
Sekantis rekomenduojamas žingsnis – pakrauti akmenį, t.y. pašildyti, suteikti jam papildomos energijos, kurią jis galės panaudoti padėdamas jums. Dauguma akmenų kraunami Saulės šviesa, geriau rytinėje ar pietinėje pusėje, tačiau ametisto, fluorito, rožinio kvarco ir kai kurių kitų retesnių akmenėlių spalva blunka saulėje, tad jiems pakaks valandėlės ir geriau ne vidurdienį, o auštant ar saulei leidžiantis (rytiniai spinduliai neblukina mineralų), o dar geriau tokius akmenis, kaip ir selenitą, opalą, karneolį ar mėnulio akmenį pakrauti Mėnulio šviesoje.
Akmenėlius galite pasidėti po pagalve, taip jie veiks jus kol miegosite ir būsite visiškai atviri jų poveikiui, tačiau nedarykite to su geltonais ar raudonais akmenėliais, jų žvalinanti energija gali trukdyti gerai išmiegoti. Galite pasidaryti akmenėliu įkrautą vonią. Tiesiog palaikykite joje norimo poveikio akmenėlį kol pribėgs vanduo. Tiesa, vanduo neturėtų būti labai karštas. Oniksu įkrauta vonia turi labai atpalaiduojantį ir nuraminantį poveikį.
Informacija surinka iš įvairiausių šaltinių, netikint akmenėlių galia – jų poveikio nepajusite. Turint rimtų sveikatos sutrikimu, rekomenduojame kreiptis į gydytoją!

Jei norėtumėte ką nors patikslinti, papildyti ar pasidalinti savo patirtimi, lauksime jūsų laiškų  el.paštu info@josburtai.lt

 

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *