Suknelės apkūnioms moterims: kaip išsirinkti ir derinti?

Ką apsirengti? Tai – bene dažniausias moteris kamuojantis klausimas. Gražiai atrodyti ir gerai jaustis nori visos, nepriklausomai nuo dėvimo drabužių dydžio. Kaip bebūtų, plius dydžio moterims neretai sunkiau susikurti garderobą – mažesnis pasirinkimas, mažiau informacijos… Sudėtinga tik iš pirmo žvilgsnio! Pakalbėkime apie elegantiško, tačiau universalaus – tinkančio tiek šventei, tiek kasdienai – stiliaus susikūrimą.

 

Patirtimi ir patarimais dalinasi OTTO.lt stiliaus ekspertai. Jų teigimu, lengviausia elegantišką, moterišką stilių susikurti suknelių pagalba – jas paprasta derinti, be to, tinkamai pasirinkta suknelė neretai padeda moteriai labiau pasitikėti savimi. Juk tai ir svarbiausia siekiant gerai jaustis, tiesa?
Vos dvi skirtingos suknelės leis susikurti daugybę skirtingų įvaizdžių – beliks priderinti švarkelį ir aksesuarus.

 

Dvi suknelės – daugybė derinių

 

Net turėdama vos kelias sukneles galite susikurti daugybę skirtingų įvaizdžių. Prieš leidžiantis į idealios suknelės medžioklę OTTO.lt stiliaus ekspertai rekomenduoja išsiaiškinti savo figūros tipą. Paprasčiausia tai padaryti išsimatuojant krūtinės, liemens bei klubų apimtis ir vertinant jų proporcijas. Pagrindinis jūsų uždavinys – drabužių pagalba išlaikyti kūno proporcijas. Akcentuokite tas kūno vietas, kuriomis labiausiai didžiuojatės! Tuo tarpu jeigu dėl kažkurių jaučiatės ne itin patogiai – tiesiog pasirūpinkite, kad drabužiai tų vietų neakcentuotų. Pavyzdžiui, jei jaudinatės dėl apvalių rankų, rankovės turėtų baigtis ties ploniausia rankų vieta. Jeigu nenorite akcentuoti šlaunų ar blauzdų – suknelė turėtų baigtis ties liekniausia kojų vieta – keliais. Kalbant apie kaklą, universaliausia plius dydžio moterims yra V formos iškirptė – ji vizualiai prailgina kaklą, suteikia grakštumo. Tačiau skirtingiems figūros tipams taip pat tinka apvalios, širdelės formos, asimetriškos ir kitos iškirptės. Taigi, svarbiausia – apgalvokite, kokie siluetai, spalvos ir formos tinka būtent jūsų figūrai. Tuomet išsirinkti dailią suknelę bus tikrai paprasta!

 

Juoda suknelė kiekvienai figūrai

 

Juoda suknelė – tikra klasika, tai bene universaliausias drabužis moterims. Trumpa, vidutinio ilgio ar iki žemės; trikotažinė, megzta, šilkinė ar puošta nėriniais – rinkitės tai, kas geriausiai atspindi jūsų stilių.

 

 

nuotrauka1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nuotrauka2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeigu nenorite vienspalvės juodos suknelės, rinkitės puoštą tam tikru raštu. Atminkite: kai dalis suknelės yra vienspalvė, dalis marga, dėmesį atkreipsite būtent į pastarąją. Taigi, rinkitės suknelę, kurios raštai yra ties ta kūno vieta, kurią norite pabrėžti. Ir atvirkščiai: vienspalvė dalis vizualiai atrodys mažesnė.

 

 

nuotrauka3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nuotrauka4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryški suknelė – įvaizdžio akcentas

 

Didelių dydžių suknelės tikrai neturi būti nuobodžios! Įsitikinimas, jog ryškūs drabužiai vizualiai didina kūną – tik mitas, iš tiesų tinkamai pasirinkta spalvinga suknelė gali labai papuošti ir tapti puikiu įvaizdžio akcentu. Sezono tendencijos – įdomu, tačiau jeigu ieškote ilgai jus puošiančios suknelės, verčiau jos spalvą derinkite individualiai, atsižvelgdama į savo odos blyškumą, plaukų, akių atspalvius ar tiesiog tai, kokios spalvos jums dažniausiai pakelia nuotaiką.

 

 

nuotrauka5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nuotrauka6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip derinti sukneles?

 

Tiek juodą, tiek spalvotą sukneles galite derinti su aukštakulniais, plokščiapadžiais batais, vilkėti dienos metu, darbe, pasimatyme ir vakarėlyje. Paslaptis – progai tinkami aksesuarai ir priderinti viršutiniai drabužiai. Kokie? Stiliaus ekspertai sako, jog svarbiausia turėti du – klasikinį švarkelį ir megztuką.

 

Mažiau oficialiam įvaizdžiui – klasikinis megztukas

 

Kasdieniam, mažiau oficialiam stiliui prie turimų suknelių derinkite susegamą klasikinį megztuką ar kardiganą. Jo ilgis gali būti įvairus, prie suknelių neretai tinka ir trumpi, ir ties liemeniu, keliais ar net žeme besibaigiantys megztiniai. / ir liemenį, kelius ar net žemę siekiantys megztiniai. Geriausia, kad megztinis ar švarkas baigtųsi ne ties plačiausia jūsų vieta.

 

 

nuotrauka8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nuotrauka7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elegantiškam įvaizdžiui – klasikinis švarkas

 

Klasikinis švarkas suteiks įvaizdžiui oficialumo, elegancijos. Beje, klasikinis – tikrai nebūtinai juodas ir tiesus (nors gali puikiai tikti ir toks). Ilgas ar trumpas, stačia ar apvalia apykakle, juodas ar ryškiaspalvis, lygus ar susiaučiamas – svarbiausia, kad tiktų jums. Juk net ir kuriant oficialų įvaizdį galima neprarasti individualumo.

 

 

nuotrauka10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nuotrauka9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dailinantys apatiniai – nepriekaištingo įvaizdžio pagrindas

 

Ką bendro turi nepriekaištingas įvaizdis ir apatinis trikotažas? Į odą įsirėžusių apatinių nepaslėps net gražiausia suknelė. Tuo tarpu kokybiški figūrą formuojantys apatiniai padailins figūrą ir užtikrins gražesnį drabužių kritimą. Šiandien pasirinkimas tikrai nemažas – kūną formuojančios apatinės suknelės, pėdkelnės, glaustinukės, palaidinukės, pilvuką prispaudžiančios kelnaitės, šortukai… Pagalvokite, kurias kūno vietas norite „sutvirtinti“ (tik pilvuką ar, pavyzdžiui, ir šlaunis) ir nesunkiai rasite jums tinkamiausią variantą. Beje, nepamirškite ir kokybiškos, būtinai jūsų dydį atitinkančios liemenėlės.

 

 

nuotrauka11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nuotrauka12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taigi, vos dvi suknelės, megztukas bei švarkas leidžia susikurti bet kokį įvaizdį. Derindama šiuos kelis drabužius galite būti ryški ir žaisminga, oficiali, elegantiška, kukli, vėjavaikiška ar rimta. Žaiskite aksesuarais, derinkite batelius ir pamatysite, kaip lengva net su tais pačiais drabužiais atrodyti vis skirtingai, tačiau kas kartą puikiai.

 

 

Straipsnį parengė OTTO.lt specialistai.  Sukneles galima rasti ČIA

 

 

 

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *