Lieknėjimas miegant

Miegas – puikus grožio šaltinis. Taip pat, būtina lieknėjimo dalis. Miegoti geriausia 7 val. 40 min. per šį laiką organizmas atstato savo rezervus. Kai miegame, atsinaujina smegenų ląstelės, ilsisi organizmas, visi procesai vyksta sparčiau. Mokslininkai įrodė, kad mažai miegančio žmogaus organizme padidėja hormono atsakingo už apetito sumažėjimą kiekis, todėl organizmas savaime reikalauja mažiau maisto. Pervargęs organizmas sunkiau šalina chemines medžiagas, ir jos palengva kaupiasi, o pakankamas miegas skatina natūralų valymąsi. Nedarykite dažnos klaidos manydami, kad jei savaitgalį miegosite po 12 valandų, tai atpirks trūkstamą darbo savaitės metu miegą, organizmas neturi valandų limito, kurį turi išmiegoti per savaitę, svarbu būti išsimiegojusiam kasdien.

Sportas dienos metu- beje riebaliukai dega 24 valandas po treniruotės, o ypatingai miego metu. Jeigu sportui visiškai nėra laiko, svarbu būti aktyviems. Kalbant telefonu galima prasieiti po kabineta skaitant-kojų kėlimas į šonus, svarelių kilnojimas, automobilio nebūtina statyti po prekybos centro durimis, kol surasite ar sulauksite vietos, po durimis, senai apsipirkinetumėte prisiparkavę toliau ir truputi prasieję, rinkites laiptus, o ne liftą, ne tik kylant, bet ir leidžiantis.

Būtina persiauklėti ir nustoti užkandžiauti prieš miegą. Juk visiems aišku, kad viskas, kas suvalgoma likus mažiau nei trims valandoms iki miego, organizmo perdirbama į riebalus. Kad išvengtumėte noro užkandžiauti prieš miegą, pasinaudokite keliais patarimais:

Niekada nepiktnaudžiaukite vakariene. Pasigaminkite ką nors lengvo ir dietiško. Jei 3 valandoms iki miego neužkąsite, tai kankinsitės iš alkio ir neišsimiegosite.

Eikite pasivaikščioti prieš miegą – tai atitrauks nuo minčių apie maistą. Neimkite su savim pinigų, kad neužšoktumėte į kavinukę ar parduotuvę. Žiemą šis metodas neefektyvus – šaltas oras tik sukels apetitą, geriau tokiu atvėju rinktis karštą vonią su putomis ir eteriniais aliejais, pavyzdžiui levandų, atsipalaiduosite, išsitepkite kūną kremais ir noras valgyti tiesiok dings iš galvos, taip pat pasiskatinsite nepasiduoti, atsinaujins noras turėti tobulą kūną ir prisipirkti gražių drabužėlių.

Galima padaryti lengvą mankštelę. Smegenys persijungs į sportinį režimą ir pamirš apie maistą ir tai taip pat paskatinti nepasiduoti, juk nenorite ,kad jūsų mankštelė nueitu veltui.

Pavartykite žurnalą, gražūs modeliukai vėl gražins jus prie noro sulieknėti. Paskaitykite „Jos burtų“ straipsnius, išbandykite jums naujas grožio procedūras.

Įsijunkite muziką garsiau, bus proga ir pajudėti ir užmiršti užkandžius arba saldžiau užmigti grojant ramiai muzikai.

Išsivalykite dantis. Auklėjimas ir įprotis neleis valgyti po to – patikrinta daugelio.

Jei jums nesiseka lengvai užmigti, likus 2 – 3 valandoms iki miego išgerkite puodelį vaistažolių arbatos iš ramunėlių, mėtų ar melisų.