Natūralus plaukų spalvos keitimas

Kad ir kokias frazes naudoja, plaukų dažų gamintojai savo reklamai, visiems aišku, kad dažymas, tuo labiau dažnas, kenkia plaukams, o neretais atvėjais, gali ir netikti prie odos spalvos.

Gal būt verta, paįvairinti savo išvaizdą, keliais tonais, natūraliai pakeitus plaukų spalvą.
Daug laiko tai neužima. Tamsius, juodus plaukus, galima pašviesinti, plaunant natūraliu šviesinančiu šampūnu, tokių galima rasti ekologiškų prekių parduotuvėse.

Taip pat verta išbandyti, išplautus, apsausintus plauku pašlakstyti, citrinų sultimis skiestomis su šiltu vandeniu (santykiu 1:3), galiukų geriau nešlakstyti bei pora valandų plaukus padžiovinti saulėje, be abejo ęsant geriems orams. Po tokios procedūros reiktu plaukus sudrėkinti balzamu ar aliejumi, kad nebūtu sausi.

Tokią procedūrą galima atlikti ir su ramūnėlių nuoviru (ramūnėles užpilam karštu vandeniu, atvėsus, juo praskalaujami ištrinkti plaukai), padžiovinti juos taip pat geriau saulėje ęsant geriems orams.

Plaukus truputi šviesina ir alyvuogių aliejus, su juo galima atlikti tokią pat procedūrą, be to jis labai gerai maitina plaukus.
Tokias procedūras galima atlikti ir 3 kartus per savaite, priklausomai nuo norimo rezultato.

Plaukučių tamisnimui, puikiai tinka kava, užplikoma stipri juoda kava, atvėsinama bei įtrinama į ištrinktus plaukus, nuplaunama po valandos.

Raudoną atspalvį suteikia rabarbarų, bruknių, alksnio žievių nuovirai.
Rudam atspalviui, svogūnų lūkštų, eglių kankorėžių ar žievių nuovirai.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *