Pavargote, laikas eiti pasivaikščioti

Paprastas pasivaikščiojimas, gali padaryti be galo daug

Skirkite šiam malonumui bent 20 min. kas vakarą ar rytą ar bent porą dienų per savaitę, tai ne tik padės išlaikyti gražias kūno linijas, bet ir padės pajausti save, susitvarkyti su kamuojančiais rūpesčiai, apgalvoti viską, nors geriausia pasivaikščiojimus naudoti atsipalaidavimui, nervų sistemos stiprinimui.

Pasivaikščiojimui, pasirinkite tinkamą vietą, kuo daugiau gamtos, tuo geriau, išmokite ją pastebėti, tai padės atsipalaiduoti ir nustebsite, kaip paskui bus lengva susikaupti, imtis naujų darbų, kai mintys bus švarios. Nenusivilkite, jei iš pirmo karto nepavyks atsipalaiduoti, prikauptos informacijos srautas jūsų mintyse gali ir neužleisti vietos mėgavimuisi gamta, minčių valymui, ėjimas gali būti tiesiog skubėjimu greičiau praeiti pasivaikščiojimą. Paisvaikščiojimų dėka, galėsite lengviau susitvarkyti su stresinėmis situacijomis, išsilaisvinus nuo minčių gausos, jas išsivalius, tapsite kūrybingesni

Kavos puodelis- kol jis pilnas, kiek kavos į jį neįpiltumėte jo dar daugiau nepripildysite, viskas tik liesis per kraštus, tačiau išpylę seną kavą, visada galėsite jį pripildyti nauja ir šviežia.”

Pasivaikščiojimai padės išlaikyti tobulas kūno linijas. Tam svarbu nusistatyti tikslus, vaikščioti reguliariai, didinant nueinamus atstumus bei greitį.

Atlikite mėgiamus tempimo pratimus.

Ženkite greičiau nei įprasta ir didesniais žingsniais, kad pajaustumėte kojų raumenis.

Stebėkite kvėpavimą, įkvėpiant pilvas turi išsipūsti, o iškvėpiant susitraukti.

Svarbu pasirinkti tinkamus nevaržančius nespaudžiančius drabužius, kad nejaustumėte jokio diskomforto ir neatidėlioti.

Komentaras:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *